menu
ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - Γυναικεία ομάδα μπάσκετ.
Menu Drawer Logo

Η κλήρωση της Α΄ κατηγορίας κορασίδων

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
 29/09/12    1    η Αγωνιστική  15/12/12
ΚΛ. "ΑΝΔΡ.ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ"    ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ.    ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ
ΚΛ."ΑΝΔΡ. ΒΑΡΙΚΑΣ"    ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ    ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
------------------------------    Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ    Α.Ο.Ν.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΛ. ΑΓ. ΤΡΥΦΩΝΑ    ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. Α.Ο.    ΚΡΟΝΟΣ  Γ.Σ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ    ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ    Γ.Σ. ΙΚΑΡΟΣ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

Δ.Α.Κ. ΚΟΡ/ΛΛΟΥ    ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ    ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟΚ
 06/10/12  2    η Αγωνιστική 22/12/12

 ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ    ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ    ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ.
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓ/ΛΗΣ    Α.Ο.Ν.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ    ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΝΈΟ ΚΛ.ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ.    ΚΡΟΝΟΣ  Γ.Σ    Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΚΛ.ΕΣΠΕΡΟΥ    Γ.Σ. ΙΚΑΡΟΣ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ    ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. Α.Ο.

ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ    ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟΚ    ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ    ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ    ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ

13/10/12     3    η Αγωνιστική 12/01/13
ΚΛ. "ΑΝΔΡ.ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ"    ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ.    Α.Ο.Ν.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΛ."ΑΝΔΡ. ΒΑΡΙΚΑΣ"    ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ    ΚΡΟΝΟΣ  Γ.Σ
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ  Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ    Γ.Σ. ΙΚΑΡΟΣ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΚΛ. ΑΓ. ΤΡΥΦΩΝΑ    ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. Α.Ο.    ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟΚ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ    ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ    ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ    ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ    ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
20/10/12 4    η Αγωνιστική    19/01/13

ΝΕΟ ΚΛ.ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ.    ΚΡΟΝΟΣ  Γ.Σ    ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ.
ΚΛ.ΕΣΠΕΡΟΥ    Γ.Σ. ΙΚΑΡΟΣ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ    ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ    ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟΚ    Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
Δ.Α.Κ. ΚΟΡ/ΛΛΟΥ    ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ    ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. Α.Ο.
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ    ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ    ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓ/ΛΗΣ    Α.Ο.Ν.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ    ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
27/10/12 5   η Αγωνιστική 26/01/13

ΚΛ. "ΑΝΔΡ.ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ"    ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ.    Γ.Σ. ΙΚΑΡΟΣ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΚΛ."ΑΝΔΡ. ΒΑΡΙΚΑΣ"    ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ    ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟΚ
------------------------------    Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ    ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ
ΚΛ. ΑΓ. ΤΡΥΦΩΝΑ    ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. Α.Ο.    ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ    ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ    Α.Ο.Ν.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ    ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ    ΚΡΟΝΟΣ  Γ.Σ

03/11/12  6    η Αγωνιστική    02/02/13
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ    ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟΚ    ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ.
Δ.Α.Κ. ΚΟΡ/ΛΛΟΥ    ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ    ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ    ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ    Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΚΛ. ΑΓ. ΤΡΥΦΩΝΑ    ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. Α.Ο.    ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ
ΚΛ.ΕΣΠΕΡΟΥ    Γ.Σ. ΙΚΑΡΟΣ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ    ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΝΈΟ ΚΛ.ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ.    ΚΡΟΝΟΣ  Γ.Σ    Α.Ο.Ν.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
10/11/12    7    η Αγωνιστική   09/02/13

 ΚΛ. "ΑΝΔΡ.ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ"    ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ.    ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ
ΚΛ."ΑΝΔΡ. ΒΑΡΙΚΑΣ"    ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ    ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ
------------------------------    Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ    ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. Α.Ο.
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ    ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ    ΚΡΟΝΟΣ  Γ.Σ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ    ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ    ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟΚ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓ/ΛΗΣ    Α.Ο.Ν.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ    Γ.Σ. ΙΚΑΡΟΣ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
17/11/12  8    η Αγωνιστική  16/02/13 

ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ    ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ    ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ.
ΚΛ. ΑΓ. ΤΡΥΦΩΝΑ    ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. Α.Ο.    ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
------------------------------    Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ    ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ
Δ.Α.Κ. ΚΟΡ/ΛΛΟΥ    ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ    ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ    ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟΚ    Α.Ο.Ν.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΛ.ΕΣΠΕΡΟΥ    Γ.Σ. ΙΚΑΡΟΣ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ    ΚΡΟΝΟΣ  Γ.Σ
24/11/12  9    η Αγωνιστική  23/02/13

 ΚΛ. "ΑΝΔΡ.ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ"    ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ.    ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. Α.Ο.
ΚΛ."ΑΝΔΡ. ΒΑΡΙΚΑΣ"    ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ    Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ    ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ    Γ.Σ. ΙΚΑΡΟΣ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ    ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ    ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓ/ΛΗΣ    Α.Ο.Ν.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ    ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ
ΝΈΟ ΚΛ.ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ.    ΚΡΟΝΟΣ  Γ.Σ    ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟΚ
01/12/12 10    η Αγωνιστική 02/03/13

------------------------------    Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ    ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ.
ΚΛ."ΑΝΔΡ. ΒΑΡΙΚΑΣ"    ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ    ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ
ΚΛ. ΑΓ. ΤΡΥΦΩΝΑ    ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. Α.Ο.    ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ    ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ    Α.Ο.Ν.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
Δ.Α.Κ. ΚΟΡ/ΛΛΟΥ    ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ    ΚΡΟΝΟΣ  Γ.Σ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ    ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟΚ    Γ.Σ. ΙΚΑΡΟΣ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
08/12/12  11    η Αγωνιστική 09/03/13

 ΚΛ. "ΑΝΔΡ.ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ"    ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ.    ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ    ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ    ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟΚ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ    ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ    Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓ/ΛΗΣ    Α.Ο.Ν.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ    ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. Α.Ο.
ΝΈΟ ΚΛ.ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ.    ΚΡΟΝΟΣ  Γ.Σ    ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ
ΚΛ.ΕΣΠΕΡΟΥ    Γ.Σ. ΙΚΑΡΟΣ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ    ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ

Αποτελέσματα και βαθμολογίες όλων των κατηγοριών - ομίλων στο GameCenter