menu
ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - Γυναικεία ομάδα μπάσκετ.
Menu Drawer Logo

Πρεμιέρα στο Ρύσιο για τις γυναίκες στις 13 Οκτωβρίου









Η κλήρωση της Α1 γυναικών και του κυπέλλου 
Το πρόγραμμα της Α1 γυναικών 2013-14 
Α΄ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική - 13/10/13
ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - ΠΑΟΚ
 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΑΝΑΓ . Ν.ΡΥΣΙΟΥ - ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ
2η Αγωνιστική - 20/10/13
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ - ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ- ΑΝΑΓ . Ν.ΡΥΣΙΟΥ
ΠΑΟΚ -  ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
3η Αγωνιστική - 26/10/13
ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ -  ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ  - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ
ΑΝΑΓ . Ν.ΡΥΣΙΟΥ -  ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΟΚ - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
4η Αγωνιστική - 03/11/13
ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ- ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
ΑΝΑΓ . Ν.ΡΥΣΙΟΥ - ΠΑΟΚ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
5η Αγωνιστική - 10/11/13
ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ -  ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ -  ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ  -  ΑΝΑΓΝ.ΡΥΣΙΟΥ
ΠΑΟΚ -  ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ  - ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
6η Αγωνιστική - 24/11/13
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
ΑΝΑΓ . Ν.ΡΥΣΙΟΥ -  ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΠΑΟΚ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ- ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -  ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
7η Αγωνιστική - 01/12/13
ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - ΑΝΑΓ . Ν.ΡΥΣΙΟΥ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
ΠΑΟΚ -  ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ  -  ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ
8η Αγωνιστική - 08/12/13
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΠΑΟΚ
ΑΝΑΓ . Ν.ΡΥΣΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ -  ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ-  ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
9η Αγωνιστική - 15/12/13
ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ -  ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΠΑΟΚ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ  - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ - ΑΝΑΓ . Ν.ΡΥΣΙΟΥ
 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -  ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

Β΄ ΓΥΡΟΣ
10η Αγωνιστική - 05/01/14
ΠΑΟΚ -ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. -ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΑΝΑΓ . Ν.ΡΥΣΙΟΥ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ -ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
11η Αγωνιστική - 12/01/14
 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ –ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ -ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΝΑΓ . Ν.ΡΥΣΙΟΥ-ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ –ΠΑΟΚ
12η Αγωνιστική - 19/01/14
 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ –ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ -ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ  
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ -ΑΝΑΓ . Ν.ΡΥΣΙΟΥ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ-ΠΑΟΚ
13η Αγωνιστική - 26/01/14
ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ -ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ -ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΟΚ -ΑΝΑΓ . Ν.ΡΥΣΙΟΥ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ -ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
14η Αγωνιστική - 02/02/14
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ -ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ -ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΝΑΓ. Ν. ΡΥΣΙΟΥ -ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. -ΠΑΟΚ
ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
15η Αγωνιστική - 09/02/14
ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ -ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ  
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ -ΑΝΑΓ . Ν.ΡΥΣΙΟΥ
ΠΑΟΚ -ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ -ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. -ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
16η Αγωνιστική - 16/02/14
ΑΝΑΓ. Ν. ΡΥΣΙΟΥ - ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ -ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΠΑΟΚ
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ -ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ -ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
17η Αγωνιστική - 23/02/14
ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ -ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
ΠΑΟΚ -ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ -ΑΝΑΓ . Ν.ΡΥΣΙΟΥ
ΚΡΟΣΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ.  -ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ
18η Αγωνιστική – 02/03/14
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ -ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ - ΠΑΟΚ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ -ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 
ΑΝΑΓ. Ν. ΡΥΣΙΟΥ -ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2013-14
1η αγωνιστική (Κυριακή 22/9/2013)
1ος Όμιλος
1.Π. Φάληρο-Εύνικος
2.ΦΕΑ – Άμιλλα Τριπ.
3. Σπόρτιγκ-ΑΕ Ν. Κηφισιάς
4. Πανιώνιος - Ηρόδοτος
5. Τερψιθέα- Μελίσσια
6. Περιστέρι - Ολυμπιάδα Άσσου Λεχαίου
2ος Όμιλος
7.  Ναύαρχος Βότσης- Τιτάνες Δράμας
8.  ΑΕ Πυλαίας-Παναθλητικός
9.  Ηρακλής-ΠΑΣ Γιάννινα
10. ΑΟ Σερρών-Ολύμπια  Λάρισας
11. ΑΓΕ Πιερίας- Ολυμπιακός Βόλου
12. Απόλλων Καλαμαριάς- Νίκη Λευκάδας
2η αγωνιστική (Κυριακή 29/9/2013)
13.Ν2-Ν4
14.Ν5-Ν1
15.Ν6-Ν3
16.Ν12-Ν7
17.Ν11-Ν10
18. Ν9-Ν8
Β Φάση (Κυριακή 6/10/2013)
19.  Πρωτέας Β.-ΠΑΟΚ
20.  ΑΕ Σ Ελληνικού - Αναγ. Ν.Ρυσίου
21.  Νικ.(Ν6-Ν3)-Παναθηναϊκός
22.  Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Αθηναϊκός
23.  Νικ (Ν11 –Ν10) - Ίκαρος Καλλιθέας
24.  Νικ.(Ν5-Ν1) –Νικ. (Ν12- Ν7)
25.  Νικ. (Ν2- Ν4)- Ιπποκράτης Κω
26.  Νικ. (Ν9-Ν8) – Άρης Θεσσαλονίκης

Γ΄Φάση/Προημιτελικοί (Κυριακή 22/12/2013)
27. Ν19-Ν21
28. Ν23-Ν24
29.Ν26-Ν20
30.Ν25-Ν22

Το Φάιναλ Φορ του Κυπέλλου Γυναικών θα διεξαχθεί 15 και 16 Μαρτίου 2014