menu
ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - Γυναικεία ομάδα μπάσκετ.
Menu Drawer Logo

Η κλήρωση του τουρνουά παγκορασίδων Εσπερίδες 2016-17 "Φ. Γιαννακόπουλος"



ΚΛΗΡΩΣΗ                      ΚΛΕΙΔ.
ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ                4           14.15 
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ.                            1            13.45 
ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ                             5             
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ                                        8         
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ               7
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Ι                      6              19.00
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΙΙ                     2
8Η ΟΜΑΔΑ Η  ΡΕΠΟ                       3
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΓΙΑ 8 ΟΜΑΔΕΣ  (στον β’ γύρο αντίστροφα)
1Η ΑΓΩΝ
2Η ΑΓΩΝ
3Η ΑΓΩΝ
4Η ΑΓΩΝ
5Η ΑΓΩΝ
6Η ΑΓΩΝ
7Η ΑΓΩΝ
1-8
7-1
1-6
5-1
1-4
3-1
1-2
2-7
6-2
2-5
4-2
2-3
2-8
8-5
3-6
5-3
3-4
3-8
8-6
4-7
7-3
4-5
4-8
8-7
6-7
7-5
5-6
6-4




1
*
25/09/16
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ.
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
1
*
25/09/16
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΙΙ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ.
1
*
25/09/16
ΡΕΠΟ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Ι
1
*
25/09/16
ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ
ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ
2
*
02/10/16
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ.
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ.
2
*
02/10/16
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Ι
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΙΙ
2
*
02/10/16
ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ
ΡΕΠΟ
2
*
02/10/16
ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ
ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
3
*
09/10/16
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ.
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Ι
3
*
09/10/16
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΙΙ
ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ
3
*
09/10/16
ΡΕΠΟ
ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
3
*
09/10/16
ΚΛ. ΕΡΓΑΝΗΣ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ.
4
*
16/10/16
ΚΛ. ΓΕΡΑΚΑ
ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ.
4
*
16/10/16
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΙΙ
ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
4
*
16/10/16
ΡΕΠΟ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
4
*
16/10/16
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Ι
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ.
5
*
23/10/16
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ.
ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
5
*
23/10/16
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΙΙ
ΡΕΠΟ
5
*
23/10/16
ΚΛ. ΕΡΓΑΝΗΣ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Ι
5
*
23/10/16
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ.
ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ
6
*
30/10/16
ΡΕΠΟ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ.
6
*
30/10/16
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΙΙ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
6
*
30/10/16
ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ
ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ.
6
*
30/10/16
ΚΛ. ΓΕΡΑΚΑ
ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Ι
7
*
06/11/16
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ.
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΙΙ
7
*
06/11/16
ΚΛ. ΕΡΓΑΝΗΣ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ
7
*
06/11/16
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ.
ΡΕΠΟ
7
*
06/11/16
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Ι
ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
8
*
13/11/16
ΚΛ. ΕΡΓΑΝΗΣ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ.
8
*
13/11/16
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ.
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΙΙ
8
*
13/11/16

ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Ι
ΡΕΠΟ
8
*
13/11/16
ΚΛ. ΓΕΡΑΚΑ
ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ
ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
9
*
20/11/16
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ.
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ.
9
*
20/11/16
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΙΙ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Ι
9
*
20/11/16
ΡΕΠΟ
ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ
9
*
20/11/16
ΚΛ. ΕΡΓΑΝΗΣ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
10
*
27/11/16
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Ι
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ.
10
*
27/11/16
ΚΛ. ΓΕΡΑΚΑ
ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΙΙ
10
*
27/11/16
ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΡΕΠΟ
10
*
27/11/16
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ.
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
11
*
04/12/16
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ.
ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ
11
*
04/12/16
ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ
ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΙΙ
11
*
04/12/16
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΡΕΠΟ
11
*
04/12/16
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ.
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Ι
12
*
11/12/16
ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ
ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ.
12
*
11/12/16
ΡΕΠΟ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΙΙ
12
*
11/12/16
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Ι
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
12
*
11/12/16
ΚΛ. ΓΕΡΑΚΑ
ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ.
13
*
18/12/16
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ.
ΡΕΠΟ
13
*
18/12/16
ΚΛ. ΕΡΓΑΝΗΣ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΙΙ
13
*
18/12/16
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ.
ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
13
*
21/12/16
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Ι
ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ
14
*
21/12/17
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΙΙ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ.
14
*
21/12/17
ΚΛ. ΓΕΡΑΚΑ
ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
14
*
21/12/17
ΡΕΠΟ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ.

Αποτελέσματα και βαθμολογίες όλων των κατηγοριών - ομίλων στο GameCenter